На Рівненщині від коронавірусу померла жінка

Вона була жителькою села Тинне

На Рівненщині від коронавірусу померла жінка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У Рівненській області, де підтвердили одразу 9 випадків захворювання коронавірусною інфекцією Covid-19, від коронавірусу померла жінка.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це в Facebook повідомив голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

Loading...

За його словами, всі інфіковані, включно із жінкою, яка померла, – жителі села Тинне Сарненського району. Зараз вісім інфікованих ізольовані, їх стан стабільний. Померлу жінку госпіталізували в реанімаційне відділення ще 19 березня, а захворіла вона 13-го числа.

“Ще вчора, після отримання даних швидких тестів, на виїздах з села встановлено пости патрульної поліції і працівників ДСНС. До з’ясування обставин – заборонено залишати село. Рух габаритного транспорту пущено в обхід”, – пише Коваль.

За його словами, зараз посилено встановлюються всі зв’язки і контакти інфікованих з іншими людьми. Відомо, що більшість інфікованих відвідували збори та богослужіння, тому контактували з сотнями людей, всі контакти відпрацьовуються.

Всього протягом минулої доби в регіоні надійшло 19 екстрених повідомлень про підозру на коронавірус, більшість з них не підтвердилися.

На Рівненщині від коронавірусу померла жінка

А тим часом у начальника поліції Києва Андрія Крищенка діагностували коронавірус Covid-19, крім нього захворіли ще двоє поліцейських та один курсант.

Раніше британський прем’єр Борис Джонсон повідомив, що заразився коронавірусом Covid-19. У нього з’явилися симптоми коронавірусу, включаючи температуру і кашель. За порадою лікаря Борис Джонсон здав тест на Covid-19, який виявився позитивним.

Крім того, німецькі ЗМІ повідомляють про те, що соліст Rammstein Тілль Ліндеманн госпіталізований в Берліні з коронавірусом. Він перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Джерело: Народна Правда