Помирають навіть молоді: сплив моторошний факт про коронавірус

«Пора перестати думати, що цей вірус небезпечний лише для літніх людей»

Помирають навіть молоді: сплив моторошний факт про коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Правда про здоров'я

У паризькій лікарні у Франції померла 16-річна дівчина – вона стала першою неповнолітньою загиблою від COVID-19 у Франції.

Як повідомляє RFI, раніше у дівчини не було проблем зі здоров’ям.

Минулого тижня у школярки з’явився невеликий кашель, який вона лікувала сиропом, травами і інгаляціями. У суботу Жюлі почала відчувати труднощі з диханням. «Невеликі. Їй було важко перевести дух», — розповіла Сабін, мати Жюлі.

У понеділок маленька задишка перетворилася на напади кашлю. Мати відвезла Жюлі до лікаря. Терапевт констатував «значну дихальну недостатність». Прямо в кабінет він викликав бригаду швидкої допомоги. Але замість швидкої приїхали пожежники (у Франції пожежні також надають першу медичну допомогу, насамперед при нещасних випадках. — RFI).

Її госпіталізували, і один з тестів на коронавірус показав позитивну реакцію. Стан дівчини погіршився, лікарі підключили апарат штучної вентиляції легенів, але незабаром вона померла.

Заступник міністра охорони здоров’я Франції Жером Саломон, заявив, що Жюлі стала жертвою важкої форми вірусу.

«Пора перестати думати, що цей вірус небезпечний лише для літніх людей», — каже сестра Жюлі Манон в інтерв’ю Le Parisien.

За даними на 27 березня, жертвами Covid-19 у Франції стали 1696 осіб. За останню добу померли 365 осіб. Прем’єр-міністр країни Едуард Філіп заявив у п’ятницю, 28 березня, що Францію «захльостує висока хвиля епідемії» і що наступні дні будуть дуже важкими».

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що станом на вечір 27 березня в Україні зафіксовано 15 нових випадків зараження коронавирусной інфекцією. Всього в Україні інфіковані 233 людини.

Джерело: Народна Правда