Повне закриття кордону України: чи зможуть повернутися українці

Україна також повністю припиняє регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня.

Повне закриття кордону України: чи зможуть повернутися українці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У українців залишиться можливість перетнути кордон тільки пішки або на авто.

Loading...

Незважаючи на повне припинення пасажирського сполучення з іншими країнами в Україні опівночі 27 березня, громадяни зможуть потрапити в країну, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Для цього їм необхідно перетнути кордон пішки чи на авто.

Про це заявив у відеозверненні, опублікованому на сторінці МЗС України, глава відомства Дмитро Кулеба.

“Дорогі українці, які застрягли в різних куточках світу. Майже весь світ закрив кордони. Україна також повністю припиняє регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня. Зараз залишиться можливість перетнути кордон тільки пішки або на авто. Кордон в жодному разі не зачиняється на замок”, – сказав міністр.

Звернення міністра закордонних справ України

Звернення міністра закордонних справ України Dmytro Kuleba​ до громадян України, які залишаються за кордоном в умовах припинення авіаційного сполучення починаючи з 28 березня 2020р.

Gepostet von Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine am Freitag, 27. März 2020

Коронавірус в Україні підчепили вже майже 200 людей і за добу діагноз підтвердився у 40 осіб в різних областях країни. У Києві станом на 26 березня було зареєстровано 47 хворих, в тому числі і 10-річна дитина.

На даний момент в Олександрівській лікарні міста Києва знаходиться близько десятка пацієнтів з COVID-2019. Лікарню охороняють наряди Національної гвардії. Більшості пацієнтів надають симптоматичне лікування.

За інформацією Strana.ua, українські лікарі через відсутність вакцин і ліків від коронавіруса, дають пацієнтам антибіотик Азитроміцин, який зазвичай призначають при бактеріальному бронхіті і пневмонії. Раніше цей препарат почали давати своїм пацієнтам французькі лікарі і вони його комбінували з гідроксіхлоріном.

Кредитні канікули через карантин: в НБУ зробили важливе уточнення.

Курс гривні обвалився після рішення влади про подовження карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...