“Слуги народу” почали масово здавати тест на коронавірус

Також тест пройшов Дмитро Разумков

”Слуги народу” почали масово здавати тест на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Близько тридцяти депутатів фракції “Слуга народу” здали тести на коронавірус.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна, про це розповіла голова підкомітету з державної безпеки комітету з питань національної безпеки Верховної ради Ірина Верещук.

Loading...

За її словами, у фракції “Слуга народу” аналізи для тестів на коронавірус здавали всі депутати, які контактували з парламентарями, що захворіли.

“У нас на фракції, усі хто контактував з депутатами – тести пройшли. Це був і екологічний комітет, і погоджувальна рада, і позачергове засідання. Я не думаю, що вся фракція, але це десятки людей. Близько тридцяти депутатів. І у всіх тести показали, що все добре”, – повідомила Верещук.

Вона додала, що тест на коронавірус пройшов і голова Верховної ради Дмитро Разумков.

“На позачерговому засіданні був Руслан Горбенко, що захворів. Він був у масці, але був. Усі, хто сиділи поруч, також здали тести”, – зазначила Верещук.

А тим часом у начальника поліції Києва Андрія Крищенка діагностували коронавірус Covid-19, крім нього захворіли ще двоє поліцейських та один курсант.

Раніше британський прем’єр Борис Джонсон повідомив, що заразився коронавірусом Covid-19. У нього з’явилися симптоми коронавірусу, включаючи температуру і кашель. За порадою лікаря Борис Джонсон здав тест на Covid-19, який виявився позитивним.

Крім того, німецькі ЗМІ повідомляють про те, що соліст Rammstein Тілль Ліндеманн госпіталізований в Берліні з коронавірусом. Він перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...