Смерть від коронавірусу в Україні: подробиці про загибель чоловіка в Тернополі

Рідні загиблого від коронавирусу розповіли про дивну поведінку лікарів

Смерть від коронавірусу в Україні: подробиці про загибель чоловіка в Тернополі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

68-річний Павло з села Ковалівка Монастириського району помер у Тернопільській лікарні 25 березня. Як розповіли лікарі, у чоловіка не було супутніх хвороб, крім симптомів коронавірусу. Однак хвороба знищила його за лічені дні.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію “Радіо.Свобода”.

Як розповіла донька загиблого Ганна Поліщук, 17 березня батько відчув себе погано і звернувся в поліклініку. Йому зробили флюорографію. Після чого лікар призначив йому лікування антибіотиками. На наступний день у чоловіка піднялася температура до 40 градусів, почалася нудота, блювання, проблеми з шлунком. Він знову звернувся до лікаря, і йому призначили інші медикаменти, але в лікарню забирати не стали. 21 березня у чоловіка почалася задишка і рідні почали вимагати, щоб його госпіталізували.

Протягом п’яти годин вони намагалися викликати швидку допомогу і тільки після дзвінка на гарячу лінію, приїхала бригада екстреної допомоги. Чоловіка помістили в інфекційне відділення у Чорткові, а на наступний день його переправили в Тернопільську лікарню швидкої допомоги, де 25 березня чоловік і помер.

“Батько помер вранці. Зателефонували з лікарні моїй сестрі, сказали, щоб приїхала своїм транспортом, з труною і забрала тіло. З чоловіком на своєму бусі сестра поїхала за батьком. Далі тіло батька винесли з лікарні в мішку і закрили двері. Сестра з чоловіком несли тіло до машини, допомогла ще медсестра. Мішок розкривався, тіло випадало. Батько важив 100 кг. Поклали батька в домовину самі, не мали ніякого захисного одягу. До цього телефонувала сестра до лікарні і їй сказали, що медперсонал не буде ризикувати. А далі труну не могли в бус засунути. Дзвонили до головного лікаря, а він порадив просити людей. Але всі тікали. Тільки через дві години вийшов лікар в захисному костюмі, і допоміг труну в машину поставити”, – розповіла Ганна.

Вона розповіла, що сестра з чоловіком, у яких троє дітей, привезли труну в село, щоб поховати батька. Люди відмовлялися копати могилу і допомагати з похоронами. Мер Монастириська допоміг знайти помічника, який викопав могилу. Опускали тіло мер, його заступник, голова сільської ради та шурин. Сестра світила телефоном, а вони закопували яму, бо вже був вечір.

68-річний Павло жив окремо від дочок в селі Ковалівка. За кордоном не був, вів здоровий спосіб життя, нічим не хворів. Де він міг заразитися вірусом – не відомо. Дочки загиблого кажуть, що батько зателефонував своєму лікарю відразу, як відчув нездужання. Хоча вона розповіла, що батько був 3 березня на похороні в селі Швейкив. Там було багато священиків, серед них можливо і був хворий. Але більше всього дочка покійного схиляється до думки, що вірус пішов з Монастириської лікарні.

Нагадуємо, що в Україні станом на 10 ранку 27 березня вже 218 лабораторно підтверджених випадків захворювання.

Раніше повідомлялося, що в Рівненській області підтвердили одразу 9 випадків захворювання Covid-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...