Голова Одеської ОДА осоромився, відповідаючи про лікарні для хворих на COVID-19

Максим Куций  не зміг пригадати список опорних лікарень регіону, які будуть приймати людей з підозрою на коронавирусную інфекцію

Голова Одеської ОДА осоромився, відповідаючи про лікарні для хворих на COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Голова Одеської ОДА Максим Куций  не зміг пригадати список опорних лікарень регіону, які будуть приймати людей з підозрою на коронавирусную інфекцію. Під час брифінгу щодо поточної ситуації з епідемією назви медустанов губернатору пошепки підказувала глава департаменту охорони здоров’я області Оксана Сорочан.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на podrobnosti.ua.

“На сьогоднішній день визначені Ізмаїльська лікарня, Дунайська лікарня також в Ізмаїлі. Місто Чорноморськ, Одеська інфекційна лікарня. Вона є основною і опорною, бере найбільшу кількість осіб з підозрою на коронавірус. Також ще додано обласний клінічний центр медицини Одеської області… Які ще? Зараз… Місто Подольськ… Подільська Міська лікарня”, – покопавшись в паперах і почувши підказки, ледь згадав губернатор.

На питання журналіста, чому сама підготовлена лікарня регіону, Одеська обласна, не є опорною, Куций запевнив, що керується вказівками МОЗ. За його словами, відомство нібито рекомендує використовувати багатопрофільні лікарні лише на третьому або четвертому етапі розгортання госпітальної бази.

“Щоб зробити з цієї установи виключно опорну лікарню, потрібно відселити дуже багато відділень”, – заявив губернатор.

Як повідомлялося, в Одеській області працює антикризовий штаб “Одеса vs COVID”, який робить все можливе для підготовки регіону до спалаху епідемії коронавірусу. При цьому місцева влада не сприяє волонтерам, а іноді і заважає їм. Про це написав у Facebook співвласник групи ТІС Андрій Ставніцер, якому президент Володимир Зеленський доручив очолити Одеську область у питаннях боротьби з коронавірусом.

За його словами, одна з основних проблем – визначення списку опорних лікарень для прийому людей з COVID-19: керівництво лікарень не хоче брати на себе відповідальність за таких пацієнтів.

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з великими українськими бізнесменами 16 березня попросив, щоб кожен з них став куратором певних регіонів України у питаннях боротьби з коронавірусом. Спільно з обласною владою бізнесмени відкрили і очолили регіональні антикризові штаби по боротьбі з COVID-19. Також був створений окремий фонд для закупівлі ліків: за оцінками президента, в ньому потрібно акумулювати 12-13 млрд грн.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що виключена з фракції «Слуги народу» народний депутат України Ганна Скороход, яка в лютому народила хлопчика, заразилася коронавірусом.

Нагадаємо, днями близько тридцяти депутатів фракції «Слуга народу» здали тести на коронавірус. Аналізи для тестів на коронавірус здавали всі депутати, які контактували з парламентаріями, що захворіли.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...