Ліків немає: у ВООЗ зробили важливу заяву про COVID-19

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус закликав при лікуванні коронавірусу не використовувати ліки, які не продемонстрували ефективності в лікуванні COVID-19

Ліків немає: у ВООЗ зробили важливу заяву про COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)  Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що ліків від нового коронавірусу COVID-19 поки немає.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, заяву глави ВООЗ передає  Reuters.

 Глава ВООЗ закликав країни утримуватися від використання ліків, які не продемонстрували свою ефективність в лікуванні COVID-19.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 28 березня зафіксовано 311 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  Всього від COVID-19 в Україні померли 8 осіб.

Додамо, що кількість заражених коронавірусом Covid-19 медиків в Тернопільській області зросла до 18 людей. Загальна кількість заражених в області становить 35 осіб.

Також ми повідомляли, що про жертву коронавірусу на Сумщині: мешканка Конотопа під Сумами надавала послуги з лікування біоенергетикою і могла контактувати з великою кількістю людей.

Додамо, що прокуратура Рівненської області, де  27 березня офіційно підтвердили 9 випадків захворювання коронавірусом, відкрила кримінальне провадження за порушення вимог карантину, встановлених з метою попередження епідемічних та інших інфекційних захворювань.

 

Джерело: Народна Правда