Напіввійськові заходи: Аваков розповів про посилення карантину

Суспільство, на даний момент, в більшості своїй, реагує адекватно на карантинні заходи

Напіввійськові заходи: Аваков розповів про посилення карантину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Існує ймовірність, що карантин в Україні посилять або введуть надзвичайний стан.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив в інтерв’ю “Бабель” , що в питанні карантинних заходів Україна може наслідувати приклад Франції та Італії, де введені, по суті, напіввійськові положення.

Loading...

За словами глави МВС, зараз у надзвичайному стані немає необхідності, бо вистачає положення надзвичайної ситуації. Але, при необхідності, президент видасть указ, а парламент протягом 48 годин його підтримає.

Аваков додав, що суспільство, на даний момент, в більшості своїй, реагує адекватно на карантинні заходи і буде реагувати ще більш адекватно, коли в подальшому будуть публікуватися цифри статистики по захворюванню в країні.

Міністр підкреслив, що якщо введуть надзвичайний стан, то можуть ввести штрафи за вихід на вулицю без крайньої необхідності.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповіла, що хоч коронавірус смертельний для людини, але пандемія сприятливо вплинула на екологію планети. Європейське космічне агентство (ЄКА) продемонструвало знімки, на яких видно, як очистилося повітря над великими європейськими містами після початку пандемії.

Нагадуємо, що прокуратурою Рівненської області, де 27 березня офіційно підтвердили 9 випадків захворювання на коронавірус, відкрито кримінальне провадження за масове порушення вимог карантину, встановлених з метою попередження епідемічних та інших інфекційних захворювань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...