У Запоріжжі затримали наркоторговців

Ділки замовляли наркотики на спеціалізованих інтернет-ресурсах у постачальників з Євросоюзу та Східної Азії

У Запоріжжі затримали наркоторговців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Запоріжжі співробітники СБУ припинили діяльність наркоугруповання, яке займалося масштабною контрабандою та збутом в різні регіони України оптових партій психотропних речовин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр СБУ.

Loading...

В організації розгалуженого наркотрафіку на території країни підозрюються п’ятеро місцевих жителів.

Як наголошується в повідомленні прес-центру СБУ, ділки замовляли наркотики на спеціалізованих інтернет-ресурсах у постачальників з Євросоюзу та Східної Азії. І під виглядом будівельних сумішей та побутової хімії доставляли заборонені речовини через міжнародні поштові сервіси. Лабораторія по синтезу психотропних речовин була організована в гаражному приміщенні одного з учасників групи в Запоріжжі. Готовий “товар” збували по всій території країни через розгалужену мережу дилерів.

Щомісяця наркодилери отримували з-за кордону майже 300 кілограмів психотропів, в тому числі і таку високотоксичну речовину, як альфа-бромвалерофенон.

Один з учасників угруповання був затриманий правоохоронцями поряд з поштовим відділенням після отримання чергової посилки з 30 кілограмами психотропів. Ще двоє фігурантів справи, в тому числі організатор, були затримані в самій лабораторії з виробництва наркотиків.

Під час проведення обшуків і слідчих дій у зловмисників вилучено 21 кілограм психотропних речовин, обладнання для їх синтезу, понад півтонни прекурсорів, велика кількість банківських карт, чорнові записи з даними про наркотрафік та замовників, а також комп’ютерна техніка, яка містить листування з постачальниками, і майже 150 тисяч доларів США, отриманих від незаконної діяльності.

За даними правоохоронних органів, за попередніми оцінками, вартість виявлених речовин і обладнання становить майже 2,5 мільйона гривень за цінами чорного ринку.

Відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинної діяльності.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала про одіозного Костянтина Бедового, відомого в кримінальних колах на прізвисько Костя Калоша, який вже більше 30 років вживає героїн та кокаїн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...