Як карантин вплинув на планету: фото зі супутника

Супутник виявив значне зниження концентрації діоксиду азоту

Як карантин вплинув на планету: фото зі супутника
Автор Олена Лавринець в Наука/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Коронавірус смертельний для людини, але пандемія сприятливо позначилася на екології планети. Європейське космічне агентство (ЄКА) продемонструвало знімки, на яких видно очищення повітря над великими європейськими містами після початку пандемії.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, порівняльні фотографії ЄКА розмістило на своєму сайті.

Супутник Copernicus Sentinel-5P нещодавно зареєстрував забруднення повітря в Європі і Китаї і виявив значне зниження концентрації діоксиду азоту – що співпало з введенням суворих карантинних заходів.

Вчені з Королівського нідерландського метеорологічного інституту (KNMI) використовують ці дані для моніторингу погоди та забруднення у Європі.

Вони показують значне зниження концентрації діоксиду азоту в декількох великих містах Європи, включаючи Париж, Мадрид і Рим.

Був проведений порівняльний аналіз показників забруднення повітря за станом на березень 2019 року і станом на 14-25 березня 2020 року, коли країни Євросоюзу почали вводити карантин.

На знімках видно, що повітря над Європою стало значно чистішим, а це означає, що планета здатна самоочищатися.

Як карантин вплинув на планету: фото зі супутника Як карантин вплинув на планету: фото зі супутника Як карантин вплинув на планету: фото зі супутника

Нагадаємо, У всьому світі коронавірусом заразилися майже 600 тисяч осіб. Найбільша кількість випадків зафіксовано у США — майже 105 тисяч. На другому місці — Італія, де число хворих перевищило 86 тисяч.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Україні станом на 10:00 28 березня зафіксовані 311 випадків коронавирусной хвороби COVID-19.

Також, з’явилося кумедне відео від зірок про карантин. У ньому зірки займаються фізкультурою, дуріють з дітьми, роблять косметичні маски, мучать котів та інше

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...