«Краще померти стоячи»: Лукашенко назвав кращі ліки від коронавірусу

Лукашенко вважає, що якщо він не бачить віруси на льоду, то їх немає

«Краще померти стоячи»: Лукашенко назвав кращі ліки від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який раніше заявив, що епідемія коронавірусу – психоз, назвав найкращі “ліки” від коронавірусу – за його словами, це гра в хокей. “Тут віруси не літають” – заявив Лукашенко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео з коментарем Лукашенка опублікував телеканал ОНТ в YouTube.

Президент Білорусі назвав  перебування на льоду найкращим антивірусним засобом, а також зізнався, що пандемія коронавірусу ніяк не вплинула на його спосіб життя.

“Треба сказати, що краще померти стоячи, ніж жити на колінах”, – підкреслив Лукашенко.

“Чи може мене щось зупинити від виходу на лід? А навіщо? Може, але навіщо? Я не розумію! Тут немає ніяких вірусів. Ось ти ж не помітила, що вони літають? І я теж не бачу! Це холодильник, це найкраще для здоров’я. Краще, ніж спорт, а особливо лід, холодильник цей… Це справжні антивірусні ліки”, – також сказав президент Білорусі.

Нагадаємо, знаменитий  український боксер Василь Ломаченко вибачився за свою пораду, в якій він закликав православних християн малювати хрести на дверях будинків, щоб уберегтися від коронавiрусу. Боксер визнав, що відпостив фейк.

Нагадаємо також, громадська організація “Інсайт” повідомила, що готує судовий позов до Почесного патріарха ПЦУ Філарета,  у яких він заявляв, що “одностатеві шлюби є причиною виникнення та поширення епідемії коронавірусу”, а також наголосив, що справжні віряни не можуть інфікуватися COVID-19, коли причащаються з однієї ложки.

А тим часом  в Україні станом на 10:00 29 березня зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Всього від коронавірусу померло 9 людей.

Джерело: Народна Правда