«Ліки від коронавірусу»: Ломаченко вибачився за свої слова

Боксер радив православним малювати хрести на своїх домівках - це мало б захистити від коронавірусу

«Ліки від коронавірусу»: Ломаченко вибачився за свої слова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Знаменитий  український боксер Василь Ломаченко вибачився за свою пораду, в якій він закликав православних християн малювати хрести на дверях будинків, щоб уберегтися від коронавiрусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, пост з вибаченнями Ломаченко опублікував на своїй сторінці в  Instagram.

Loading...

“Приношу свої вибачення всім православним. Попередній пост я повинен був спочатку перевірити через достовірне джерело, а потім викладати. Я видалив пост у зв’язку з тим, що ця інформація виявилася фейковою. Ще раз вибачте. І спаси, Господи, нас усіх”, – написав Ломаченко.

Нагадаємо, громадська організація “Інсайт” повідомила, що готує судовий позов до Почесного патріарха ПЦУ Філарета,  у яких він заявляв, що “одностатеві шлюби є причиною виникнення та поширення епідемії коронавірусу”, а також наголосив, що справжні віряни не можуть інфікуватися COVID-19, коли причащаються з однієї ложки.

А тим часом  в Україні станом на 10:00 29 березня зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Всього від коронавірусу померло 9 людей.

Додамо, що кількість заражених коронавірусом Covid-19 медиків в Тернопільській області зросла до 21 людини Загальна кількість заражених в області становить 36 осіб.

Джерело: Народна Правда