Принцеса Іспанії померла від коронавірусу

Марія Тереза ​​Бурбон-Пармська стала першою королівською особою, яка померла від коронавируса

Принцеса Іспанії померла від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Парижі в результаті хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, померла 86-річна принцеса Марія Тереза Бурбон-Пармська, двоюрідна сестра короля Філіпа VI.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, в Twitter видання EHA News повідомили, що її поховали 27 березня.

“Іспанська принцеса Марія Тереза ​​Бурбон-Пармська стала першою королівською особою, яка померла від коронавируса. 86-річна принцеса померла в Парижі, а в Мадриді відбулися похорони. Король Феліппе VI і королева Летиція здали негативний результат на вірус”, – зазначено в повідомленні.

Принцеса Іспанії померла від коронавірусу

Принцеса Іспанії померла від коронавірусу

За інформацією Insider, 86-річна жінка померла 26 березня в Парижі, а вже 27 березня її поховали на батьківщині. Про смерть Марії Терези повідомив її брат, принц Сикст Генріх Бурбон-Парми. Відомо, що у монаршої персони не було чоловіка і дітей.

Нагадаємо, знаменитий британський боксер-напівважковаговик Ентоні Ярд розповів, що від коронавіруса загинув його батько.

Нагадаємо також, у неділю, 29 березня, помер член Ради директорів Конфедерації будівельників України, колишній заступник глави Київської ОДА Олег Міщенко, у якого було діагностовано коронавірус COVID-19.

Джерело: Народна Правда