Шмигаль розповів, як через карантин поріжуть бюджет України

Незважаючи ні на що, витрати на інфраструктуру і розвиток, культуру і освіту - збережені, - Шмигаль

Шмигаль розповів, як через карантин поріжуть бюджет України
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що попередня робота по змінам до Держбюджету через епідемію коронавірусу закінчена, витрати на інфраструктуру і розвиток, культуру і освіту збережені.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Шмигаль написав в Telegram.

Loading...

“Закінчили попередню роботу над змінами до Держбюджету. Це був складний процес, але саме цього вимагають складні часи. Що маємо в результаті. Незважаючи ні на що, витрати на інфраструктуру і розвиток, культуру і освіту – збережені. Витрати Стабілізаційного фонду, про який багато говорили в останні дні, будуть спрямовані на людей. А саме: додаткові виплати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо задіяні в боротьбі з коронавірусом; допомогу пенсіонерам”, – уточнив він.

Крім того, передбачені виплати українцям, які через поширення COVID-19 та карантин залишилися без роботи, і надання фінансової допомоги вітчизняному бізнесу.

Раніше повідомлялося, що за прогнозом Європейського банку реконструкції та розвитку, ВВП та податкові надходження в Україні скоротяться.

Нагадаємо, через пандемію коронавіруса світова економіка вже увійшла в рецесію. Її наслідки можуть бути руйнівними, ніж у фінансової кризи 2008-2009 років.

Нагадаємо також, лідери Європейського союзу через пандемію коронавірусу готують низку заходів стимулювання економіки, подібних до “плану Маршалла”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...