У МОЗ розповіли, як будуть лікувати хворих на коронавірус

Стандарти медичної допомоги змінено з 29 березня

У МОЗ розповіли, як будуть лікувати хворих на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як станом на 10:00 29 березня в Україні зафіксовано 418 випадків COVID-19, від коронавірусу померло 9 людей, Міністерство охорони здоров’я оновило стандарти надання медичної допомоги для коронавірусної хвороби, вони набирають чинності 29 березня.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Loading...

“Ми оновили стандарти надання медичної допомоги на коронавірусну хворобу”, – зазначив він.

Зокрема зафіксовано алгоритми виявлення коронавірусної хвороби, стандарти роботи фахівців екстреної медичної допомоги, епідеміологів, правила використання засобів індивідуального захисту, правила догляду за хворими на COVID-19 у домашніх умовах, критерії для госпіталізації пацієнтів з тяжкими і середньої тяжкості випадками. Також затверджено клінічний маршрут пацієнта.

У МОЗ наголосили, що стандарти узгоджуються з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я та є адаптованими до потреб системи охорони здоров’я України.

У МОЗ розповіли, як будуть лікувати хворих на коронавірус

Нагадаємо, у неділю, 29 березня, помер член Ради директорів Конфедерації будівельників України, колишній заступник глави Київської ОДА Олег Міщенко, у якого було діагностовано коронавірус COVID-19.

Нагадаємо також, у Монастириському районі Тернопільській області, де зафіксовано чи не найбільший локальний спалах COVID-19, коронавірус виявили у ще одного священника.

Також повідомлялося, що відомий український лікар Євген Комаровський розповів, які ліки повинні бути в аптечці, щоб допомогти собі при захворюванні коронавірусом.

Джерело: Народна Правда