В «ЛНР» зафіксували перший випадок COVID-19

Про спосіб виявлення COVID-19 в "ЛНР" не уточнили

В «ЛНР» зафіксували перший випадок COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовики “ЛНР” підтвердили перший випадок коронавірусу COVID-19 на окупованій території Луганської області. Про це  заявила так звана “міністр охорони здоров’я ЛНР” Наталя Пащенко в ефірі пропагандистського телеканалу бойовиків.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Loading...

“Виявлено перший позитивний тест у нашого пацієнта. Я хочу сказати, що це ще не остаточний діагноз, але це перший дзвінок, який має насторожити населення. Нам потрібно буде кілька діб, щоб підтвердити або спростувати цей діагноз, але такий пацієнт у нас є, і заходи, які були вжиті, показали свою ефективність”, – заявила представниця угруповання.

У бойовиків не повідомили,  яким чином діагностовано коронавірус: за весь час пандемії лише в Донецьку вони заявили про отримання швидких тестів для міської лабораторії особливо небезпечних інфекцій. З Луганська таких повідомлень не було. Тести, як заявила окупаційна адміністрація Донецька, їм передала Росія.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 29 березня зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Всього від коронавірусу померло 9 людей.

Додамо, що кількість заражених коронавірусом Covid-19 медиків в Тернопільській області зросла до 21 людини Загальна кількість заражених в області становить 36 осіб.

А тим часом,  прокуратура Рівненської області, де  27 березня офіційно підтвердили 9 випадків захворювання коронавірусом, відкрила кримінальне провадження за порушення вимог карантину, встановлених з метою попередження епідемічних та інших інфекційних захворювань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...