В Україні від коронавірусу помер колишній топ-чиновник

Про це повідомив колишній перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе.

В Україні від коронавірусу помер колишній топ-чиновник
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Олега Міщенко була складна форма цукрового діабету.

Loading...

У неділю, 29 березня, помер член Ради директорів Конфедерації будівельників України, колишній заступник глави Київської ОДА Олег Міщенко, у якого було діагностовано коронавірус COVID-19, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook президент Конфедерації будівельників України, екс-заступник міністра регіонального розвитку, колишній перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе.

“Сьогодні не стало Міщенко Олега Вікторовича, члена Ради директорів Конфедерації будівельників України. Він цілий тиждень боровся за життя. Але складна форма цукрового діабету і COVID-19 зробили своє. Давайте не недооцінювати цей вірус”, – повідомив Лев Парцхаладзе.

Друзья! Сегодня не стало Мищенко Олега Викторовича, члена Совета директоров Конфедерации строителей Украины. Светлая память, нашему Другу?

Gepostet von Lev Partskhaladze am Sonntag, 29. März 2020

Також народний депутат України Любов Шпак (фракція «Слуга народу») дала коментар щодо позачергового засідання Верховної Ради, яке має відбутися в понеділок, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

За інформацією видання “Журналіст”, в ході спілкування вона сказала, що зараз на самоізоляції, оскільки у неї є симптоми COVID-19. Любов Шпак спілкувалася в парламенті з колегою Сергієм Рудиком, у якого, як відомо, підтверджений COVID-19.

«У позафракційного депутата Сергія Рудика підтвердили коронавірус COVID-19. Я з ним спілкувалася, коли він був в парламенті. На сьогоднішній день у мене багато симптомів. Я консультувалася зі своїм лікарем. І побачимо, що покаже тест», – заявила нардеп, додавши, що у неї кашель і важке дихання.

«Тому обмеження, які вводять, потрібні, адже на час карантину багато українців вдома, і вони гуляють, ходять в магазин, все це без додаткового захисту, люди контактують між собою, і відповідно, це створює ризики для поширення хвороби», – пояснила Любов Шпак свою самоізоляцію.

У той же час, за словами Шпак, незважаючи на карантин, в разі необхідності, парламент повинен працювати, щоб вирішувати важливі питання.

Зараз заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомила, що парламентарії планують зібратися в понеділок, 30 березня. Є два варіанти роботи: в залі, але швидко, або на вулиці, але трохи довше із залученням лічильної комісії.

«Якщо це позачергове засідання Верховної Ради, яке заплановано на понеділок, є необхідним, то воно є необхідним. Звичайно, кожен пристосовується до свого стану здоров’я. У нас багато захворіли, і вже підтверджено, що у деяких парламентаріїв коронавірус. Звичайно, багато депутатів будуть, адже влада повинна приймати необхідні рішення в боротьбі з коронавірусом. Обидва варіанти прийнятні. Як говорив президент, ми повинні виконувати свій обов’язок і працювати. Є система захисту, яку можна застосувати, щоб уберегти себе і нічого не боятися. Тому можна працювати як в залі, так і на вулиці. Адже серед депутатів є ті, у кого вже є певні симптоми, і є вже ті, хто зробив відповідний тест і вже підтверджено, що у частини депутатів коронавірус, і ті, які в зоні ризику», – сказала 39-річна Любов Шпак.

Спалах коронавірусу в райцентрі на Черкащині: в’їзди закрито, введено комендантську годину.

На боротьбу з коронавірусом в Україні залучать військових.

Джерело: Народна Правда