Буде катастрофа: Кличко звернувся до українців через порушення карантину

Звернення вийшло емоційним

Буде катастрофа: Кличко звернувся до українців через порушення карантину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що найбільше хворих на коронавірус виявлено у Печерському районі столиці, та переконливо звернувся до людей з вимогою дотримуватися карантину.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, Кличко присоромив киян за те, що багато хто не дотримується правил карантину.

Loading...

Він попередив жителів столицы, що таке ставлення може призвести до катастрофічних наслідків і кількість хворих COVID-2019 буде тільки зростати.

“Хтось думає, що загроза стосується кого завгодно, але не його. Думати так, м’яко кажучи, нерозумно. Є свідомі кияни, а є ті, до кого, на жаль, ще не дійшло… Подумайте головою кінець кінцем… Коли вас закликають обмежити контакти, залишитися вдома для вашої ж безпеки, ви компаніями вивалюєтесь на пікніки, ви влаштовуєте аншлаги на дитячих майданчиках, ви відмовляєтеся від обсервації, повернувшись літаками”, – емоційно сказав мер.

Кличко навів сумнозвісний приклад Італії та закликав людей до свідомого ставлення.

“Ви думаєте, що пронесе. Ні! І потім ніяка система охорони здоров’я не впорається з тисячами хворих, які будуть в лікарні. Подивіться, будь ласка, на Італію, де лікарі вирішують, кого рятувати, а кого ні. Подивіться, будь ласка, на інші країни, де труни вивозять сотнями та спалюють без прощань і без церемоній. Я кажу без перебільшення: якщо продовжаться ці хитання і тусовки, ці поїздки натовпами на природу, нас всіх буде чекати велика катастрофа!” – попередив Кличко.

Нагадаємо, у Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус Covid-19 – станом на обід 30 березня їх вже 102.

Нагадаємо також, за останню добу у Монастириському районі Тернопільської області кількість хворих коронавірусом досягла 47 чоловік.

Джерело: Народна Правда
загрузка...