Карантин подовжать на два місяці: Аваков попередив українців

Карантин в Україні може затягнутися щонайменше до 12 травня

Карантин подовжать на два місяці: Аваков попередив українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Карантин в Україні через пандемію коронавірусу може бути продовжено, ймовірно, він триватиме щонайменше два місяці.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив глава МВС Арсен Аваков, посилаючись на те, як протікає ситуація з поширенням COVID-19 в Україні і Європі.

Loading...

“Зараз у нас продовжений (карантин – НП) до 24 числа, але там подивимося. Я думаю, що як мінімум два місяці нам всім доведеться сидіти, як і у всій Європі, в карантинному стані”, – зазначив міністр.

Таким чином, карантин в Україні може затягнутися щонайменше до 12 травня.

Через те, що українці не сприймають загрозу серйозно та порушують карантин, коронавірус стрімко поширюється країною. Так, у місті Южний Одеської області підтвердився перший випадок захворювання на коронавірус COVID-2019.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко переконливо звернувся до людей з вимогою дотримуватися карантину. Він попередив жителів столиці, що безвідповідальне ставлення може призвести до катастрофічних наслідків і кількість хворих COVID-2019 буде тільки зростати.

А тим часом у зв’язку з теплою і сонячною погодою, яка встановилася на півдні України, тисячі жителів Одеси вийшли на вулиці і в парки, ігноруючи вимоги карантину залишатися вдома через стрімке поширення коронавірусної інфекції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...