Комаровський назвав дату закінчення карантину в Україні

Велику роль зіграє те, як вчинять європейські країни

Комаровський назвав дату закінчення карантину в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль буде відігравати те, як вчинять європейські країни.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив відомий лікар Євген Комаровський в інтерв’ю Аллі Клименко. Відео з’явилося на його каналі у YouTube.

“Підхід до карантину в країнах буде різним. Наша країна – вона дуже залежна, на жаль, і наші політики постійно оглядаються на європейців. Коли вони знімуть, тоді наші скажуть: “Ми теж не гірше, давайте скасуємо”. От росіяни – вони самі собі на умі, що вони будуть робити, ніхто не знає”, – почав він.

Лікар зазначає, що медична наука говорить про те, що карантин можна знімати тоді, коли 28 днів немає нових випадків захворювання.

“Сенс карантину у чому? Увірвалася на територію країни нова хвороба. Нею потенційно можна захворіти. І, швидше за все, всі жителі країни з цим вірусом зустрінуться. Всі ми зустрінемося. 95% навіть не помітять цієї зустрічі, але 5% – захворіють. Якщо карантину не буде, то ці 5% захворіють одночасно. Якщо буде карантин – ці 100 тисяч будуть хворіти поступово по 2-3 тисячі. І тоді у системи охорони здоров’я буде можливість їм допомогти”, – резюмував він.

Нагадаємо, Євген Комаровський розповів, які ліки повинні бути в аптечці, щоб допомогти собі при захворюванні коронавірусом.

А так само які продукти потрібно мати вдома і як підготуватися на випадок захворювання коронавірусом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...