Президент УЄФА озвучив три плани завершення цього сезону

Александер Чеферін подякував європейським клубам за те, що вони згуртувалися в цей кризовий час.

Президент УЄФА озвучив три плани завершення цього сезону
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Існують кілька варіантів розвитку подій.

Loading...

В УЄФА сподіваються на кращий сценарій і те, що сезон продовжиться вже в травні, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Президент УЄФА Александер Чеферін повідомив журналістам свою думку, коли можуть поновитися футбольні турніри в Європі:

«У цей момент найважливіше – це здоров’я, вихід з кризи. Ще до пандемії УЄФА розподіляв 87% всіх доходів. Після кризи єдиний можливий спосіб об’єднання європейського і світового футболу – це лідерство УЄФА.

Принесення в жертву чемпіонату Європи показало, що кожна надзвичайна ситуація є нашою і що ми у відповідальності за кожен клуб. Відеоконференція з федераціями була фантастичною демонстрацією єдності і солідарності. Ця ситуація показує, що європейський футбол дуже згуртований.

Ніхто не знає, коли закінчиться пандемія. У нас є плани A, B і C. Ми знаходимося в контакті з лігами, з клубами, є робоча група. Ми повинні чекати, як і будь-який інший сектор суспільства. Перенесення ЄВРО 2020 року, основного доходу для 50 з 55 асоціацій, не можна порівнювати з жертвою клубного чемпіонату світу, якого до цих пір не існує. Це було правильне рішення про перенесення ЄВРО.

Що буде, якщо чемпіонати не будуть завершені? Ми знаходимося в контакті з лігами. Оперативна команда працює вдень і вночі. Мені складно уявити всі матчі за закритими дверима, але зараз ми не знаємо, чи відновимо ми турніри, з публікою або без. Якщо не буде альтернативи, було б краще закінчити чемпіонат у будь-якому випадку. Можу сказати, що не думаю про фінал Ліги чемпіонів за закритими дверима.

Дати? Немає дипломатичної відповіді. Оскільки не знаємо, коли закінчиться пандемія, у нас не може бути остаточного плану. На даний момент у нас є кілька дат. Почати можна в середині травня або в червні, або навіть в кінці червня. Якщо нам цього не вдасться, сезон, ймовірно, втрачено. Є також пропозиція закінчити цей сезон на початку наступного, який стартуватиме трохи пізніше. Ми знайдемо найкраще рішення для ліг і клубів», Александер Чеферін.

Вернидуб вперше переміг з Шахтарем, Мілевський забив переможний гол: українці куражаться в Білорусі.

21 рік тому Франція і Україна зіграли знаменитий відбірковий матч до ЄВРО.

Джерело: Народна Правда
загрузка...