Транш МВФ для України: Зеленський назвав головну умову

Від вас залежить, чи буде підтримка нашої економіки або цього не станеться, - Зеленський

Транш МВФ для України: Зеленський назвав головну умову
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Основною умовою підписання меморандуму з Міжнародним валютним фондом (МВФ) є прийняття двох законів – закону про землю і банківського закону.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна, про це Зеленський заявив у Верховній Раді.

Президент подякував депутатам, які проголосували за призначення міністра фінансів і призначення міністра охорони здоров’я.

“Справді, всім складно, дуже складно Україні. Для нас дуже важлива підтримка економіки України. Дуже важливо, щоб відбулося підписання меморандуму з МВФ. Ви знаєте, що дві умови: закон про землю і банківський закон. Зараз ми будемо обговорювати ці питання”, – сказав Зеленський.

Президент попросив депутатів підтримати ці законопроекти.

“Від вас залежить, чи буде підтримка нашої економіки або цього не станеться. Від кожного з вас це дійсно залежить. У мене теж багато питань до цієї ситуації. Але я вас дуже прошу підтримати ці законопроекти. Вони важливі для українського народу”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, глава НБУ Яків Смолій назвав ризики для української економіки, якщо вона в умовах посиленої турбулентності на світових ринках через коронавірус втратить можливість укладення нової програми співпраці з МВФ.

Також повідомлялося, що МВФ має намір продовжити співпрацю з Україною і дати їй гроші за новою програмою. Там вважають, що новий уряд готовий продовжувати реформи.

Джерело: Народна Правда