Ходила по сусідах та не лікувалась: що відомо про третю жертву коронавірусу під Рівним

Реаніматологи протягом трьох годин боролися за життя пенсіонерки, проте врятувати жінку не вдалося

Ходила по сусідах та не лікувалась: що відомо про третю жертву коронавірусу під Рівним
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Станом на 10:00 31 березня коронавірус в Україні виявлено у 549 осіб, і в 13 випадках хвороба призвела до смерті.  Однак в деяких випадках  можна було запобігти трагічним наслідкам, якби люди ставилися відповідального до свого здоров’я і здоров’я оточуючих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, обставини смерті третьої жертви COVID-19 в селі Тинне Рівненської області розповів у вівторок, 31 березня, на брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсяник.

Loading...

31 березня в області  налічується 13 інфікованих людей  і підтверджено 3 смерті.

За словами чиновника, коронавірус підтвердили у жінки з села Тинне, яка померла 30 березня.

Пенсіонерка захворіла 26 березня і кілька днів займалася самолікуванням та не зверталася до лікарів. У важкому стані її госпіталізували ввечері 29-го до Сарненської центральної райлікарні, а наступного дня медики констатували смерть.

“Ураження вірусом підтверджено вже посмертно після патологоанатомічного дослідження і вивчення матеріалів”, – повідомив  Вівсяник.

Реаніматологи протягом трьох годин боролися за її життя, проте врятувати жінку не вдалося.

Також Вівсяник зазначив, що пенсіонерка на самоізоляції дозволяла собі відвідувати родичів та сусідів. В даний час встановлюють коло людей, з якими жінка контактувала.

Нагадаємо, 31 березня стало відомо про трьох померлих від  COVID-19 – породіллю із Івано-Франківська і двох літніх людей з Чернівецької області.

До слова,  в Україні вік більшості хворих COVID-19 складає 20-50 років, оскільки саме ця категорія населення найбільше подорожувала в уражені країни або перебувала там на заробітках.

Також раніше МОЗ оновило алгоритм надання стаціонарного лікування пацієнтів з коронавірусом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...