Індексація пенсій буде у квітні: українцям повідомили хороші новини

Виплати "карантинних доплат" пенсіонерам поки під питанням

Індексація пенсій буде у квітні: українцям повідомили хороші новини
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Індексація пенсій може бути проведена вже в квітні. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 30 березня в ефірі одного з телеканалів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА

Loading...

Очільник уряду зазначив, що Кабмін розглядає можливість проведення запланованої на травень індексації пенсій вже у квітні.

“Наразі ми працюємо на тому ресурсі, який маємо. Буквально днями – сьогодні, завтра – Міністерство соціальної політики завершить перерахунок і відшукає можливість проіндексувати пенсії вже у квітні нашим пенсіонерам”, – сказав прем’єр-міністр.

Прем’єр також нагадав, що виплати обіцяних пенсіонерам “карантинних” доплат стануть можливими після того, як Верховна Рада ухвалить законопроєкт № 3279 про внесення змін до держбюджету-2020 року, відправлений  парламентом  на доопрацювання.

Нагадаємо, у своєму нещодавньому відеозверненні у зв’язку із введенням в Україні карантину президент Володимир Зеленський пообіцяв пенсіонерам індексацію пенсій. Виплати зростуть вже з 1 квітня, проте, не всім пенсіонерам варто чекати на підвищення, а тим паче індексацію.

Також раніше повідомлялося, що українським пенсіонерам, чия пенсія менша за 5 тисяч гривень,  доплатять під час карантину 1000 гривень.

Крім того, під час карантину для літніх людей організують доставку продуктів і ліків. До цього залучать волонтерів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...