У Франції знайшли ліки від коронавірусу

Вчений поки не радить препарат колегам, адже потрібно провести необхідні клінічні дослідження

У Франції знайшли ліки від коронавірусу
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

У Франції стверджують, що протималярійний препарат гідроксихлорохін нібито може допомогти в боротьбі з коронавірусом Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне дослідження провів професор Дідьє Рауль, який очолює інфекційний центр IHU Mediterranee в Марселі. Його звіт був опублікований The Connexion.

Loading...

За інформацією вчених, пацієнти з Covid-19, які стали учасниками випробувань і отримали хлорохін (так препарат називають у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. Також у них різко скоротився період, протягом якого люди були переносниками хвороби.

Дідьє Рауль лікував 24  пацієнтів з коронавірусом з Ніцци і Авіньйона хлорохіном за допомогою препарату “Плаквеніл”. Їм давали 600 мкг в день протягом 10 днів. При цьому доводилося ретельно контролювати стан, оскільки препарат може викликати серйозні побічні ефекти.

Виявилося, що пацієнти, які не отримували гідроксихлорохін, залишалися переносниками навіть через шість днів. Одночасно з цим з тих, хто отримував препарат, заразними були 25%.

При цьому вчений поки не радить препарат колегам, адже потрібно провести необхідні клінічні дослідження.

Зазначимо, власник компанії TIS Андрій Ставніцер, який курирує Одеську область під час пандемії коронавірусу Covid-19, напередодні в Facebook заявив, що: “Фармацевтична компанія “Дарниця” стоїть на низькому старті, щоб почати виробляти гідроксілхлорохін. Препарат рекомендується іноземними клінічними протоколами для хворих із середньотяжким перебігом Covid-19″.

Нещодавно про цей препарат заявляли також в Чехії. Так, міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех зазначав, що протималярійний препарат Plaquenil потенційно допомагає вилікувати коронавірус. У зв’язку з цим чеські чиновники намагаються запобігти його недоступність в країні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...