Українські медики затвердили перший протокол лікування коронавірусу

Для лікування використовують групу протималярійних препаратів, а також препарати, які застосовують при лікуванні СНІДу

Українські медики затвердили перший протокол лікування коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Не дочекавшись загальноукраїнського протоколу лікування коронавірусу, вінницькі лікарі затвердили власний протокол лікування захворювань, викликаних коронавірусом SARS-CoV-2.  Протокол розроблено кафедрою інфекційних хвороб Вінницького національного медуніверситету і офіційно затверджено на рівні Міністерства охорони здоров’я.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Loading...

Лікарка-інфекціоністка Лариса Мороз зауважила, що у світі немає єдиного протоколу лікування хворих на COVID-19, а тому кожна країна розробляє свій.

«Не дочекавшись центрального протоколу, у Вінниці розробили свій — заснований на китайському, італійському, іспанському, американському та корейському досвіді», — зазначила вона.

Медикаментозне лікування вінницьких медиків  будуть застосовувати ще до етапу застосування апаратів штучної вентиляції легенів.

Так, для лікування використовують групу протималярійних препаратів, а також препарати, які застосовують при лікуванні СНІДу, оскільки в склад геному коронавірусу входить частина геному вірусу імунодефіциту людини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні вік більшості хворих COVID-19 складає 20-50 років, оскільки саме ця категорія населення найбільше подорожувала в уражені країни або перебувала там на заробітках.

Також раніше МОЗ оновив алгоритм надання стаціонарного лікування пацієнтів з коронавірусом.

Крім цього,  нещодавно, відомий український лікар Євген Комаровський розповів, які ліки мають бути в аптечці, щоб допомогти собі при захворюванні на коронавірус.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...