Як правильно прибирати квартиру під час карантину: дієві поради

Обробляти дезинфікаторами варто, лише в тих місцях, куди може потрапити вірус з вулиці

Як правильно прибирати квартиру під час карантину: дієві поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Як прибирати квартиру під час карантину, та чи варто приділяти цьому більше уваги, чи буде досить звичайного вологого прибирання?

Loading...

Експерти кажуть, що варто обміркувати застосування спеціальних речовин-дезінфектантів лише в тих місцях, куди може потрапити вірус з вулиці, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Якщо ви вдома на самоізоляції та зменшили виходи з дому через карантин, можливо, варто лише придбати спеціальний килимок для дезінфекції вуличного взуття”, – говорить стратег, інфекціоніст, консультант з управління змінами Вадим Арістов.

Але якщо є бажання перестрахуватися та вимити квартиру, то варто обирати спеціальні дезінфектанти.

“З переліку доступних на ринку потрібно за маркуванням обрати таке, яке свідчить про активність до SARS-CoV-2. Якщо такого маркування на упаковці немає, його можна знайти на сайті Американської агенції захисту навколишнього середовища (EPA). Перелік вже складає 12 сторінок. Для пошуку можна скористатись кодом, який починається з EPA Reg. No. і закінчується цифрами”, – додає спеціаліст.

Можна замінити ці дезінфектанти і більш доступними засобами.

“Якщо немає можливості так відповідально віднестися до обрання дезінфектанта – можна скористати гіпохлоритом натрію (концентрація 0,1%) або звичайною Білизною”, – підсумовує Вадим Арістов.

Варто пам’ятати! Під час прибирання квартири спеціальними засобами варто добре провітрювати приміщення, аби не нашкодити здоров’ю!

Але не всі медики радять так серйозно ставитися до питання прибирання квартири під час карантину.

“Я вважаю, що буде досить звичайного вологого прибирання із засобами, які ми використовуємо повсякчас. Важливішим буде регулярне провітрювання квартири. Антисептиками можна протирати лише речі та поверхні, до яких ми постійно торкаємося: ручки дверей, вимикачі, мишки комп’ютерів”, – висловлює свою думку лікар-дерматолог Наталія Подколзіна.

Нагадаємо, раніше ми писали, як правильно ходити в магазин на карантині.

Як відомо, станом на ранок 31 березня, число хворих з коронавірусом в Україні зросла до 548 осіб, а померли вже 13 людей. Всього у світі кількість заражених коронавірусом досягло майже 800 тисяч осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...