Чим лікують коронавірус в українських лікарнях: список препаратів

Ці препарати показали хорошу ефективність проти коронавірусу в інших країнах

Чим лікують коронавірус в українських лікарнях: список препаратів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

На коронавірусную інфекцію в Україні захворіло вже понад 650 осіб, 17 з яких померли. Пацієнти з тяжкою формою хвороби знаходяться в лікарні під наглядом лікарів. На брифінгу 1 квітня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, чим лікують людей з COVID-19 в українських лікарнях.

Хворих COVID-19 в Україні планують лікувати комплексом препаратів проти малярії, ревматоїдного артриту та ВІЛ-інфекції. Ці препарати показали позитивні результати при лікуванні пацієнтів в інших країнах.

Loading...

Ляшко назвав препарат “Плаквеніл”, який використовують для лікування малярії.

“Доказової бази щодо специфічної терапії коронавірусу, ВООЗ поки ще не оприлюднила. У той же час у нас є локальні протоколи деяких країн про застосування препаратів, якими лікують малярію, ревматоїдний артрит та ВІЛ-інфекцію. Саме комбінація цих препаратів у певних клінічних станах може бути дозволена для лікування коронавірусу. Проте всі дози і показники препаратів найближчим часом будуть визначені Міністерством охорони здоров’я в наказі, яким дозволять використання зазначених ліків”, – запевнив медик.

Нагадуємо, в середу, 1 квітня Кабмін прийняв рішення про посилення карантину в Україні через збільшення кількості хворих на коронавірус.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, якщо кількість інфікованих COVID-19 в Україні буде рости такими ж темпами, як і зараз, то до 4 квітня кількість хворих перевищить тисячу чоловік, а в середині квітня необхідно очікувати пік епідемії.

Раніше повідомлялося, що в Іспанії число заражень COVID-19 перевищила 100 тисяч, померли вже більше 9 тисяч. За останню добу коронавірус забрав життя 864 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...