Комаровський пояснив, чи допоможуть антибіотики при коронавірусі

Лікар пояснив, чи можна вилікувати коронавірус антибіотиками

Комаровський пояснив, чи допоможуть антибіотики при коронавірусі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікар Євген Комаровський заявив, що антибіотики не допомагають лікувати коронавірус, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За словами, лікаря, на коронавірус антибіотики не діють. Їх призначають лише у разі бактеріальної пневмонії, яку визначають за допомогою аналізу крові.

“Поки немає ніяких робіт, які доводять, що треба з першого дня коронавірусу призначати антибіотики. Більш того, з максимальною можливою ймовірністю, це неправильно. Це збільшить ймовірність ускладнень, якщо порушена вентиляція легенів, якщо є дихальна недостатність. Якщо знижені імунні сили, то завжди є ризик, що пневмонія розвинеться тільки тієї бактерії, яка стійка до того антибіотика, який ви призначили. Це означає, що знадобиться призначати сильніші препарати і в умовах стаціонару”, – сказав він.

Зазначимо, раніше Комаровський назвав дату закінчення карантину в Україні, та дав поради, як правильно дезінфікувати одяг і взуття після вулиці.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, про те, що в Україні вік більшості хворих COVID-19 складає 20-50 років, оскільки саме ця категорія населення найбільше подорожувала в уражені країни або перебувала там на заробітках.

Джерело: Народна Правда