Містечко Монастириська може перетворитися на «український Ухань»

Мешканці Монастириського району самотужки намагаються закупити все необхідне за власні кошти

Містечко Монастириська може перетворитися на «український Ухань»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Жителі Монастириського району Тернопільської області, в якій зареєстровано вже 77 інфікованих COVID-19 (серед тих, що заразилися 32 медика і п’ятеро дітей), записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського.

Жителі закликали главу держави втрутитися в ситуацію, що склалася, і розпорядитися про посилення карантинних заходів, а також попросили забезпечити місцеву лікарню, в якій відсутнє навіть інфекційне відділення, відповідними засобами захисту.

Loading...

Автори звернення повідомили, що жителі району самостійно намагаються закупити все необхідне за власні кошти, в той час як місцева влада залишається осторонь.

«Вірус стрімко поширюється по населених пунктах району. Статистика невтішна. Тому, на жаль, містечко може перетворитися на «український Ухань», — сказано у зверненні.

https://www.facebook.com/svetlana.bezdil/videos/2715523505231801/?t=0

 

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що у міського голови міста Монастириська, який є епіцентром епідемії COVID-19 на Тернопільщині, Андрія Стара виявили коронавірус.

Нагадуємо, пік епідемії коронавірусу в Україні наближається — це може статися в період з 15 по 25 квітня. У зв’язку з цим влада може продовжити карантин до 15 травня. До речі, 1 квітня Кабмін прийняв рішення про посилення карантину в Україні через зростання кількості хворих на коронавірус.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...