На Сумщині у лікарні повісилася пацієнтка: всі подробиці

48-річна жінка страждала на шизофренію

На Сумщині у лікарні повісилася пацієнтка: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У вівторок, 31 березня, у Сумській області Глухівської центральної районної лікарні повісилася 48-річна жінка, яка страждала на шизофренію.

Loading...

Про це з посиланням на відділ комунікації поліції області повідомляє місцеве видання sumy.today.

Це сталося у психіатричному відділенні. Туди жінку госпіталізували з діагнозом шизофренія параноїдального типу. А 31 березня пацієнтку знайшли повішеною.

За фактом самогубства поліція проводить розслідування.

Всього з початку року у Сумській області зафіксован 71 суїцид, за аналогічний період минулого року – 48.

Кожні 40 секунд у світі відбувається чергове самогубство. В цілому за рік рахунки з життям зводять у загальній складності майже 800 тисяч осіб. Причому ці цифри не враховують спроби суїциду, які, за оцінками тієї ж ВООЗ, відбуваються приблизно в 20 разів частіше, ніж “вдалі” самогубства.

Україна у цій сумній статистиці не входить у першу десятку держав з найвищими показниками самогубств на душу населення, але перевищує середньосвітові показники майже вдвічі. Багато в чому тому, що українці-чоловіки вбивають себе у сім разів частіше, ніж жінки. За кількістю самогубств на душу населення Україна перевищує середньосвітові показники більш ніж на три чверті (18,5 випадок на 100 тисяч осіб – проти 10,5).

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що 7 березня, у селі Цвітоха Славутського району (Хмельницька область) солдат, який заступив на пост зі зброєю, вчинив самогубство.

В місті Павлоград Дніпропетровської області ввечері 23 лютого місцева мешканка скинулася з моста у річку на очах у 16-річного хлопця.

Джерело: Народна Правда
загрузка...