Перекис водню не допоможе: лікар розвінчав гучний фейк про лікування COVID-19

Комаровський підкреслив, що використовувати перекис необхідно тільки за призначенням, а саме для дезінфекції або для зупинки кровотечі.

Перекис водню не допоможе: лікар розвінчав гучний фейк про лікування COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Капання  в ніс перекису водню ніяк не допоможе запобігти розвитку в організмі коронавірусноїй інфекції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив відомий лікар Євген Комаровський. Відео з цього приводу доктор опублікував у своєму Instagram

View this post on Instagram

Спецвыпуск на свежем воздухе! ⠀ Инструкция по самоспасению: https://youtu.be/8zakCOohBWo Удобная страница со всеми ответами: https://bit.ly/2UJk6Rq Антисептик своими руками: https://youtu.be/-ficfbDLhmY ⠀ 211. Смертность и летальность. 212. Почему кола, а не лимонад? 213. Передаётся ли вирус в море, океане? 214. Горячая вода при мытье рук эффективнее? 215. Как правильно обработать б/у кровать? 216. Комбинированные лекарства от простуды подходят? 217. Перекись водорода в нос. 218. Риск запустить болезнь. 219. Лимон и сода для профилактики. 220. Хантавирус. 221. Маски в микроволновке (там же зажим для носа!). 222. Переехать к бабушке и дедушке? 223. Антибиотик и коронавирус. 224. Как узнать, переболел коронавирусом человек или нет? 225. Денатурат для дезинфекции. 226. Какую заказывать маску или респиратор? 227. Сколько можно выпить жидкости без вреда? 228. Как не пойти в больницу, если нужен больничный? 229. Передается ли вирус через бумагу? 230. Как вести себя с пожилыми родителями? 231. Правила применения пульсоксиметра. 232. Сахар, специалисты и иммунитет. Кто прав? 233. Где грань между «лечитесь дома» и «поздно обратились»? 234. Вирус — это микроб или нет? 235. Вода с мылом на прогулку как антисептик. Эффективно? 236. Пиво можно? 237. Сон с открытым окном. 238. Кто будет покупать лекарства в больнице? 239. Почему отрицаете пользу иммуноглобулина? 240. Блиц (много разного, странного и веселого). ⠀ #докторкомаровский #коронавирус #вирус #эпидемия #новости #болезнь #орви #здоровье #вопросы

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

“Забудьте ви це! Капання перекису водню в ніс, рот… та куди завгодно – ніякого відношення до цього не має!” – обурено сказав він.

За словами Комаровського, існують деякі теорії, в яких стверджується, що закапування в ніс перекису водню омолоджує організм людини і, отже, підвищує здатність боротися проти хвороб.

“Не ведіться на це шарлатанство. Якщо у вас були контакти з інфекцією, то ви захворієте незалежно від того, скільки перекису водню собі закапаете”, – розповів лікар.

Комаровський підкреслив, що використовувати перекис необхідно тільки за призначенням, а саме для дезінфекції або для зупинки кровотечі.

“Дуже вас прошу – не пийте перекис водню,  не капайте собі в ніс – легше від цього не стане, а проблеми будуть величезні!” – підсумував лікар.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, доктор Євген Комаровський заявив, що антибіотики не допомагають в лікуванні коронавірусу.

Зазначимо, раніше Комаровський назвав дату закінчення карантину в Україні, і дав поради, як правильно дезінфікувати одяг і взуття після вулиці.

Джерело: Народна Правда