Рожевий місяць-2020: коли можна побачити суперповню року

Гігантський Рожевий місяць осяє планету в ніч з 7 на 8 квітня

Рожевий місяць-2020: коли можна побачити суперповню року
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У ніч з 7 на 8 квітня українці зможуть побачити найяскравіший Супермісяць року – повню, яка повинна стати найбільшою і найпомітнішою у 2020 році. Цей повний місяць носить поетичну назву «рожевий Місяць», оскільки знаменує початок цвітіння диких флоксів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Daily Express.

Місяць досягне своєї найнижчої орбіти увечері 7 квітня, а максимально яскравим він буде в досвітні години 8 квітня.

В астрономії Суперповнею вважається момент проходження Місяця в межах 90% від перигею. Наступного разу Місяць такої величини і яскравості можна буде побачити 27 квітня і 26 травня 2021 року.

Хоча назва передбачає, що Місяць матиме певний колір, це не так. Свою назву  “рожевий” він отримав на честь кольору дикого земного флоксу, що починає цвітіння одним з перших.

До речі, ця Суперповня відбудеться в зодіакальному сузір’ї Терезів. Тому шанувальники астрології вважають добу під час повного Місяця енергетично потужною.

Нагадаємо, не дивлячись на те, що все життя українців прикуте до домівок через епідемію коронавірусу, однак про майбутній урожай теж треба подбати. Допоможе в цьому посівний календар на квітень-2020, який вкаже сприятливі дні для роботи на городі.

Раніше відомий український астролог Влад Росс розповів, як зірки радять українцям боротися з коронавірусом,  а також напророкував закінчення епідемії. 

Джерело: Народна Правда