У Зеленського пообіцяли допомогу українцям, які втратили роботу через епідемію

Дефіцит бюджету України збільшиться з 2% до 7%

У Зеленського пообіцяли допомогу українцям, які втратили роботу через епідемію
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Українці, які залишилися без роботи через  карантин, запроваджений у зв’язку із поширенням коронавірусу Covid-19, отримають допомогу від держави.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву в інтерв’ю Стране зробив радник президента Володимира Зеленського, відомий економіст Олег Устенко.

При цьому він підкреслив, що в результаті таких дій дефіцит бюджету України збільшиться з 2% до 7%: “Я думаю, допомога буде. Підуть з позначки 2% дефіциту до 7%”, – сказав він.

Устенко підтримав ідею Володимира Зеленського про виплату пенсіонерам по 1000 гривень і зазначив, що на це доведеться витратити близько 10 млрд грн:

“Тут немає вибору. Найуразливіші повинні бути підтримані. Я і не проти ідеї підтримки і бізнесу. Але питання – де на все це брати гроші? Якщо ми вийдемо за позначку 10% ВВП дефіциту, ми опинимося на шляху до гіперінфляції. Це вкрай небезпечно. Тому нам потрібно якомога швидше перемогти кризу і цю епідемію, найжорсткішими методами. Не випускати взагалі нікого з дому”.

Нагадаємо, напередодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що карантин в Україні через пандемію коронавірусу Covid-19 може бути продовжений до другої половини травня.

Джерело: Народна Правда