Українців більше не впустять з-за кордону: прийнято жорстке рішення

Глава МВС Арсен Аваков заявив про радикальне рішення влади

Українців більше не впустять з-за кордону: прийнято жорстке рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

 В Україні через епідемію коронавірусу з  12 березня введено карантин, а з 17 березня припинено  пасажирське сполучення. Глава МВС  Арсен Аваков заявив, що влада пішла на крайні міри – українців більше не будуть повертати з-за кордону чартерними рейсами. Винятки становитимуть лише ті люди, які погодяться на обсервацію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це міністр внутрішніх справ  написав на своїй сторінці у  Facebook.

Loading...

“МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення – закрито. Виключення будуть рідкісні і тільки окремим рішенням – зі 100% обсервацією під контролем санлікарів з наступним тестом ПЛР. Тільки так – і не потрібно прокльонів, що мені присилають з-за кордону – заради безпеки мільйонів – ми підемо на незручності для декількох тисяч. Крапка”, – написав Аваков.

За словами Авакова, це “свинство” – повертатися в країну, а потім відмовлятися від обсервації.

“Це – свинство, не по закону, не по суду по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому будь-якою ціною, авось пронесе, і плювати вам на безпеку інших??? Так не можна.. це не чесно по відношенню до мільйонів людей, які живуть в країні. Більше 75% випадків зараження коронавірусом в Києві – прилетіли на літаках люди, 25% вторинне зараження від них же – вже в Києві…”, – повідомив глава МВС.

Також Аваков зазначив, що людей, які будуть відмовлятися від обсервації, каратимуть  штрафами до 17 тисяч гривень.

“Якщо у когось з пасажирів рейсу буде виявлено вірус – поліція прийме рішення про висунення звинувачень у відповідності зі ст. 325 – аж до арешту і утримання під вартою до 3-х років”, -уточнив міністр.

Нагадаємо, Національний банк України  звернувся до кредиторів з рекомендацією  полегшити долю позичальників  в Україні на час карантину.  Регулятор направив банкам лист з низкою рекомендацій для роботи з позичальниками.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд розглядає можливість ослаблення карантинних заходів у країні, щоб запустити економіку.

При цьому глава МВС Арсен Аваков не виключає, що карантин через пандемію коронавіруса може бути продовжений до двох місяців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...