В Україні в умовах замкнутого циклу створили ракету, здатну вражати цілі на відстані 120 км.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив секретар РНБО Олексій Данилов на своїй сторінці в Facebook
Популярні новини заразЕстонська розвідка попередила про можливий напад РФ на Україну Погода в Україні 8 березня буде зіпсована похолоданням: детальний прогноз До 13 градусів тепла: синоптики здивували новим прогнозом погоди Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми! Маємо гарну новину – ДККБ «Луч» 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети «Вільха-М». Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними.Реалізація української ракетної програми проходить за активної участі Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ.Слава Україні!
Gepostet von Олексій Данилов am Mittwoch, 1. April 2020
ГККБ “Промінь” 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети “Вільха-М”. Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Данилов заявив, що випробування проходили в складних метеоумовах, але, незважаючи на це, всі запуски були проведені успішно.
За словами міністра оборони Олексія Загороднюка, на ракетну галузь в поточному році порівняно з 2019 роком планувалося збільшити витрати на 300 млн грн. Також він повідомив, що Україна тільки розробляє концепцію розвитку ракетної галузі і не планує зупиняти розробку проектів “Нептун” і “Вільха”.
Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що 20 листопада в штаті Техас, на полігоні Бока-Чіка при випробуваннях вибухнула перша версія ракети Starship (прототип ракети наступного покоління Starship Mk1) для міжпланетних польотів. В серпні компанія SpaceX провела другі успішні випробування Starhopper — прототипу майбутнього великого пілотованого космічного корабля Starship, який зможе доставляти людей на Місяць і Марс. Їх провели на майданчику Бока-Чіка в Техасі. Апарат зміг піднятися на висоту 150 метрів, після цього, користуючись єдиним двигуном Raptor, він змістився на 100 метрів в сторону і здійснив м’яку посадку.