Медсестра з лікарні хворих на коронавірус наклала на себе руки: подробиці трагедії

Жінка завжди була відповідальною і ставилася з співчуттям до людей і пацієнтів.

Медсестра з лікарні хворих на коронавірус наклала на себе руки: подробиці трагедії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Головна медична сестра центральної районної лікарні міста Гребінка Полтавської області була знайдена повішеною у власній квартирі.

На думку знайомих і близьких померлою, жінка скоїла самогубство через покладені на неї керівництвом лікарні обов’язки з прийому пацієнтів, і цілковитою неготовністю медустанови обслуговувати хворих, повідомляє ТСН.

Loading...

“Жінка завжди була життєрадісною, привітною не було проблем та конфліктів ні з ким, тому причиною скоєння самогубства, ймовірно, стали обставини на роботі. Жінка працювала головною медсестрою в лікарні, і напередодні почали надходити вказівки по підготовці лікарень у разі поширення коронавірусу, на що головний лікар Кривошея швиденько написав заяву і пішов у відпустку, його заступник – на лікарняний, і вся відповідальність за подальші дії впала на головну медсестру! Жінка завжди була відповідальною і ставилася з співчуттям до людей і пацієнтів, але так як з нею поступило керівництво лікарні переходить всякі межі!”, – йдеться в повідомленні.

Головний лікар, що жінка давно хворіла і мала проблеми з судинами. Лікувалася в лікарні, а потім їздила на комп’ютерну томографію в обласну лікарню. У неї почалося загострення хвороби у весняний період. У неділю, 29 березня, вона пройшла лікування, а в понеділок, 30 березня, її знайшли повішеною.

Головний лікар додав, що у відпустку не ходив. Був 10 днів у відпустці, коли ще все тільки починалося в Китаї, а в Європі не було випадків. У квітні у його заступниці повиннан бути планова відпустка.

За фактом самогубства Національною поліцією у Полтавській області відкрито провадження.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що на Херсонщині від коронавірусу померла медсестра.

Джерело: Народна Правда
загрузка...