Новий штам коронавірусу здатен заражати 49 днів: вчені зробили відкриття

Виділення вірусу триває в середньому 20 днів, при цьому найдовший зафіксований випадок - 37 днів

Новий штам коронавірусу здатен заражати 49 днів: вчені зробили відкриття
Автор Олена Лавринець в Наука/Новини/Правда про здоров'я
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Коронавірус продовжує мутувати і тепер здатний продовжувати заражати людей рекордно тривалий час.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на повідомлення Daily Mail, китайські вчені заявляють, що вони виявили ріновид мутованого коронавірусу, який може заражати рекордно тривалий час. Його виявили у чоловіка, який був заразним на протязі 49 днів.

Loading...

Як повідомляє Daily Mail, симптоми у хворого були не важкими, і дослідники заявили, що, найімовірніше, це сталося з причини, що вірус знайшов баланс з організмом чоловіка. Цей випадок означає, що штам може поширюватися на протязі декількох тижнів, навіть якщо у інфікованої людини не проявлялися симптоми захворювання.

Результати досліджень опублікували 27 березня. Китайський чоловік відвідав лікарню в Ухані, щоб пройти тести SARS-CoV-2 8 лютого 2020 року. Він розповів, що у нього була переміжна лихоманка протягом одного тижня, але інші загальні симптоми, такі як кашель, були відсутні.

За інформацією попередніх досліджень, виділення вірусу триває в середньому 20 днів, при цьому найбільший зафіксований випадок – 37 днів. Вчені зробили висновок, що новий різновид вірусу є більш м’яким, не так легко поширюється, але і лікується важче.

Нагадуємо, в Києві зафіксована перша смерть від коронавірусу. А також у Збройних Силах України зареєстровано 1 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що на брифінгу 1 квітня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, чим лікують людей з COVID-19 в українських лікарнях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...