Такого не було 20 років: російська нафта впала в ціні до 10 доларів

Ціни на нафту "злетіли" у четвер, 2 квітня, після того, як Дональд Трамп сказав, що найближчим часом очікує угоди, яка покладе край ціновій війні між Саудівською Аравією і Росією.

Такого не було 20 років: російська нафта впала в ціні до 10 доларів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Вартість російської нафти Urals в Північно-Західній Європі в середу, 1 квітня, впала ще на 2,25 доларів до 10,54 доларів за барель, мінімального рівня з березня 1999 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє агентство Argus.

Як сказано в повідомленні, знижка на Urals щодо північноморської нафти становить 4,75 долара за барель. Це максимальне значення дисконту з червня 2008 року.

Вартість партій Urals обсягом 80 тис. тонн в Середземномор’ї в абсолютному вираженні зменшилася у середу також на 2,25 доларів за барель, до мінімального значення з березня 1999 року 12,79 доларів за барель.

Такого не було 20 років: російська нафта впала в ціні до 10 доларів

У зв’язку з падінням цін, витрати на транспортування, оплату експортного мита і деякі інші витрати перевищують середню вартість Urals. З понеділка, 30 березня, ціна російської нафти залишається негативною.

Ціни на нафту “злетіли” у четвер, 2 квітня, після того, як Дональд Трамп сказав, що найближчим часом очікує угоди, яка покладе кінець ціновій війні між Саудівською Аравією і Росією.

Argus Media – міжнародне незалежне цінове агентство, яке висвітлює енергетичні та товарно-сировинні ринки.

Нагадаємо, 26 березня ціни на нафту впали через пандемію коронавірусу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що світові ціни на нафту 27 березня спрямувалися вниз, незважаючи на нові заходи урядів щодо стабілізації світової економіки.

Джерело: Народна Правда