Українські медики розповіли про перебіг COVID-2109

При рентгенографії ураження легень вдається виявити не відразу, і тільки комп'ютерна томографія дозволяє діагностувати пневмонію.

Українські медики розповіли про перебіг COVID-2109
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус в Україні вже інфікував 804 людини. Медики Олександрівської лікарні міста Києва розповіли, що хвороба протікає хвилеподібно зі зміною періодів погіршення і поліпшення стану.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію головного лікаря лікарні Людмили Антоненко, яка описала перебіг хвороби на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

Поточні новини!Сьогодні на лікуванні в інфекційних відділеннях знаходяться 37 пацієнтів з підтвердженим COVID-19, із…

Gepostet von Lyudmila Antonenko am Mittwoch, 1. April 2020

У хворих спочатку піднімається висока температура тіла, яка тримається 2-3 доби. Потім стан пацієнтів покращується, і це триває до 4 днів. А потім пацієнтам знову стає гірше і у них з’являється сильний кашель, біль у горлі, виражений астеновегетативний синдром.

Від перших симптомів захворювання і до розвитку ускладнень у вигляді пневмонії в середньому проходить від 5 до 7 днів. Причому при рентгенографії ураження легенів вдається виявити не відразу, і тільки комп’ютерна томографія дозволяє діагностувати пневмонію. У більшості випадків, у пацієнтів розвивається двостороння пневмонія.

Нагадуємо, що станом на ранок 2 квітня, у світі діагноз коронавірус Covid-19 підтверджено в 937 567 випадках. Померли 47 тисяч 256 пацієнтів. Одужали 194 311 осіб.

У Росії за добу зафіксовано 771 новий випадок зараження на коронавірус COVID-19, загинули шестеро пацієнтів.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що на брифінгу 1 квітня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, чим лікують людей з COVID-19 в українських лікарнях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...