В Дніпрі викопали 600 могил для жертв COVID-19: в мережі показали відео

Рішення про підготовку до захоронення майбутніх жертв прийняв мер міста Борис Філатов

В Дніпрі викопали 600 могил для жертв COVID-19: в мережі показали відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що місто змушене почати підготовку до найгіршого – на території міських кладовищ завчасно викопали 600 могил під можливе поховання померлих від коронавірусу COVID-19.  В мережі показали відео з Дніпра, яке розбурхало українців.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відеоролик опубліковано в Telegram-каналі “Политика Страны”.

Loading...

“Сьогодні мер Дніпра Філатов заявив, що місто закупило тисячу щільних пластикових мішків для зберігання тіл, загиблих від коронавірусу, а також підготував 600 могил для можливих жертв Covid-19, ховати людей будуть в закритих трунах.

За словами Філатова, видача тіл померлих з моргів буде проводиться в закритих трунах, тіла в герметичних мішках і піддані дезінфекції. На похоронах не можна бути присутнім більш, ніж по одній особі на території в 10 квадратних метрів “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Києві лікарні не готові до лікування коронавірусу. Хоча за офіційною інформацією медичні заклади “підготували” до епідемії, насправді ця готовність тільки на папері, а в столиці не вистачає апаратів штучної вентиляції легенів. Із 24 таких апаратів лише два можна використовувати для боротьби з інфекцією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...