Вакцина від коронавірусу: ВООЗ схвалила тестування перших прототипів ліків

Результати випробування вакцини будуть готові не раніше червня

Вакцина від коронавірусу: ВООЗ схвалила тестування перших прототипів ліків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) погодила випробування на тваринах двох зразків вакцини проти коронавірусу COVID-19, які розробили  фахівці Оксфордського університету і американської компанії Inovio Pharmaceutical.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, видання  ВВС повідомляє, що самі випробування відбудуться в Австралії.

Австралійська організація наукових і промислових досліджень Співдружності (CSIRO) заявила, що це будуть перші комплексні доклінічні випробування з моделюванням на тваринах. Результати випробування вакцини будуть готові не раніше червня.

Національне наукове агентство Австралії оцінить, чи працюють вакцини і чи безпечні вони для людини. Якщо ті будуть ефективними, їх можуть передати для клінічних випробувань в інші лабораторії – для підтвердження. Мінімальний час для запуску в серію – рік.

Нагадаємо, в Україні  коронавірус вже інфікував 804 людини. Медики Олександрівської лікарні міста Києва розповіли, що хвороба протікає хвилеподібно зі змінами періодів погіршення і поліпшення.

Додамо, що в  Києві зафіксована перша смерть від коронавірусу COVID-19.

До слова, в умовах пандемії коронавірусу людям слід носити захисні маски, а не респіратори, адже тільки вони можуть не дати поширюватися збудника хвороби на 1,5 метра.

Джерело: Народна Правда