Зеленський прокоментував скандал з “плівками Єрмака”

У Зеленського не вважають гарною ідеєю звинувачувати когось до оприлюднення офіційних результатів розслідування

Зеленський прокоментував скандал з “плівками Єрмака”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський заявив, що оприлюднені народним депутатом Гео Леросом плівки,  на яких фігурує брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака, не мають відношення до реальності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в заяві Офісу президента, оприлюдненій 2 квітня.

За інформацією Офісу президента, вся оприлюднена інформація вимагає ретельної перевірки правоохоронними органами.

“Розмови на оприлюднених плівках не мають відношення до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися. Однак усі викладені факти повинні бути ретельно перевірені – так само, як і джерела появи плівок і те, хто і з якою метою замовляв стеження”, – йдеться у заяві.

Так, в ОПУ повідомили, що  Служба безпеки проводить допити обох сторін: брата голови ОП і народного депутата, який оприлюднив плівки. НАБУ відкрило кримінальне провадження за заявою нардепа, а ДБР – за заявою голови ОП.

“Ніхто не уникне покарання за протиправні дії, однак і звинувачувати когось зі сторін до офіційних результатів розслідування було б необачно. Всі ми розуміємо, що подібні скандали мають кінцевого бенефіціара. Знайти правду і встановити справедливість – головне”, – запевнили в ОП.

Нагадаємо, 29 березня нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео, на яких людина, схожа на брата глави Офісу президента Дениса Єрмака обговорює питання призначення на державні посади.

Скандал з братом Єрмака вже висміяли уїдливими фотожабами.

Також  у вівторок, 31 березня, глава Офісу президента Андрій Єрмак провів брифінг для журналістів, під час якого вперше прокоментував скандал з відео, яке опублікував нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос. Глава ОПУ назвав дії депутата замовною акцією проти нього.

Джерело: Народна Правда