БЦЖ может врятувати від коронавірусу: медики дали чітку відповідь

Вірус SARS-CoV-2 зламав уявлення лікарів про класичні інфекційні процеси

БЦЖ может врятувати від коронавірусу: медики дали чітку відповідь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заслужений лікар України, інфекціоніст Ольга Голубовська розвінчала міф про те, що щеплення БЦЖ (проти туберкульозу) рятує від коронавірусної інфекції COVID-19.

НАРОДНА ПРАВДА зазначає, що в мережі все частіше можна зустріти інформацію про те, що країни, в яких людям робили щеплення БЦЖ і де воно досі є обов’язковим, менше страждають від COVID-19. На це звертав увагу і доктор Комаровський. Він наводить у приклад Італію, де вакцинація від туберкульозу не є обов’язковою.

Однак Голубовська каже, що це всього лише одна з гіпотез, тому стверджувати, що це так не можна.

“Мені б не дуже хотілося обговорювати всякі домисли”, – сказала Голубовська у програмі “Право на владу”.

“Чітких наукових даних щодо нового коронавірусу немає. Існують лише гіпотези, які будуть відмирати, виникати, тому що дуже багато невідомого про цей вірус. Він дуже мінливий. Він зламав наші уявлення про класичні інфекційні процеси. Для нас будуть великі сюрпризи. Ми ще будемо спостерігати за наслідками цього захворювання”, — сказала в ефірі Голубовська.

Нагадаємо, 2 квітня в Міністерстві охорони здоров’я прийняли єдиний протокол лікування коронавірусу Covid-19 в Україні. НАРОДНА ПРАВДА перераховувала препарати, якими лікуватимуть пацієнтів з COVID-19.

Джерело: Народна Правда