Голод і ожиріння: озвучено наслідки коронавірусу для людства

Вчені заявили про загрозу ожиріння, а в ООН про голод через коронавірус

Голод і ожиріння: озвучено наслідки коронавірусу для людства
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Вчені передбачили масове ожиріння через скорочення фізичної активності під час пандемії коронавірусу.

Loading...

Про це пише видання The Sun, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Через постійне перебування вдома доросла людина спалює в день приблизно на 400 калорій менше, ніж при звичайному способі життя. Крім цього, як правило, на тлі стресу він починає споживати більше нездорової їжі”, – повідомив британський дієтолог Дженніфер Оберт.

“Враховуючи тривоги з приводу доступності їжі, правильного харчування і збереження здоров’я на тлі стресу і інших факторів, викликаних спалахом коронавіруса, зберегти колишню вагу буде вкрай складно”, — наводить видання повідомлення Британського фонду харчування (British Nutrition Foundation).

“Це (ожиріння) станеться з усіма нами, навіть якщо ми спробуємо займатися спортом на карантині”, — прокоментував французький тренер і дієтолог Джуліан Мерсьє.

Експерти вважають, що уникнути ожиріння під час ізоляції можна тільки при збереженні правильного режиму дня, збалансованому харчуванні і регулярних фізичних навантаженнях. Вони, однак, нарікають, що не у всіх є кошти на якісні продукти і це може призвести до зловживання жирною їжею швидкого приготування.

Більш того, проблема набору зайвих кілограмів може торкнутися і дітей, яким для розваги замість прогулянок з друзями доводиться пропонувати солодке та іншу шкідливу їжу. “Легше приготувати спагетті болоньєзе, що подобається всім, чим боротися з дітьми і змушувати їх їсти шпинат”, — поскаржився Мерсьє.

Нагадаємо, раніше Уляна Супрун засудила протокол «лікування» від коронавіруса в Україні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...