Карантин в Україні: скасовані обмеження на проїзд у громадському транспорті

Громадський транспорт зможе перевозити пасажирів за кількістю сидячих місць

Карантин в Україні: скасовані обмеження на проїзд у громадському транспорті
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів на час карантину в Україні пом’якшив раніше введені обмеження щодо пасажирських перевезень у громадському транспорті.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідна постанова опублікована на урядовому порталі.

Повідомляється, що працівників установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, найважливіші держпослуги, енергозабезпечення і т. д. дозволяється перевозити в межах кількості сидячих місць.

У той же час вимоги щодо наявності респіраторів або захисних масок у водіїв і пасажирів зберігаються. Крім того, повинні дотримуватися санітарні заходи в міському електричному (трамвай, тролейбус) та на автомобільному транспорті, який здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Нагадаємо, з початку карантину в Україні дозволялося перевозити не більше 10 пасажирів у громадському транспорті

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Одесі на нараді в мерії керівник регіональної патрульної поліції Олександр Гостищев в рамках карантину запропонував обмежити кількість людей в одному автомобілі — не більше двох осіб з урахуванням водія.

А тим часом у зв’язку з теплою і сонячною погодою, яка встановилася на півдні України, тисячі жителів Одеси вийшли на вулиці і в парки, ігноруючи вимоги карантину залишатися вдома через стрімке поширення коронавирусной інфекції.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...