Коронавірус передається навіть при диханні: вчені зробили відкриття

Коронавірус може передаватися навіть при розмові або в процесі дихання

Коронавірус передається навіть при диханні: вчені зробили відкриття
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус може передаватися повітряно-крапельним шляхом не тільки при кашлі або чханні, але навіть при розмові або в процесі дихання.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, такі висновки робочої групи адміністрації президента Дональда Трампа зробила наукова комісія. Лист американського епідеміолога Харві Файнберга, яке оприлюднило CNN, було відповіддю на запит Білого дому.

Loading...

Файнберг повідомив, що аерозольні краплі, що утворюються під час розмови або, можливо, навіть при диханні, також можуть поширювати вірус. Ці висновки, за його словами, пояснюють факти зараження лікарів у лікарнях китайського Уханя, які захворіли, коли знімали захисне спорядження, мили підлогу або контактували один з одним.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, COVID-19 передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом, в результаті вдихання крапель, що виділяються при кашлі або чханні, а також крапель слини або виділень з носа хворої людини.

При цьому ВООЗ запевнили, що аерогенним шляхом, тобто при диханні, коронавірус нібито не передається.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що ВООЗ як і раніше вважає, що шляхів передачі COVID-19 два — повітряно-краплинний і контактний.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я оновило стандарти надання медичної допомоги для коронавирусной хвороби, вони набули чинності 29 березня.

Також, заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що найбільше випадків COVID-19 в Україні зафіксовано у людей вікової категорії від 31 до 60 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...