Культовий дизайнер помер в Італії від коронавірусу

Лікарям не вдалося врятувати чоловіка

Культовий дизайнер помер в Італії від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

На 85-му році життя від коронавірусу Covid-19 помер легендарний італійський дизайнер взуття Серджіо Россі.

Нещодавно у нього підтвердився вірус, і декілька днів чоловік провів у лікарні італійського міста Чезена, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Він дуже любив жінок. Я пам’ятаю його як людину з справді витонченим смаком. Взуття завжди мало бути ідеальним: для нього це був не просто аксесуар. Серджіо боготворив своїх моделей і свої роботи”, – розповів головний директор бренду Серджіо Россі.

Серджіо Россі народився, жив та творив у Сан-Мауро Пасколі –  одному з головних взуттєвих регіонів Італії.

Власний бренд він заснував у 1968 році. Після світового визнання Серджіо Россі часто співпрацював з Versace, Dolce & Gabbana та Azzedine Alaïa.

Нагадаємо, 34-річна медсестра Даніела Треццо з Італії вчинила самогубство після того, як отримала позитивний тест на COVID-19.

Раніше західні журналісти показали що саме зараз відбувається в Італії (лікарня Бергамо). На відео видно, що палати повністю забиті, людей розміщують просто в коридорах. Люди у важкому стані, вони задихаються. Демонструючи ці кадри, лікарі хочуть, щоб прості люди, бачачи це, не ігнорували карантин і не піддавали сумніву рішучі заходи уряду по боротьбі з коронавірусом.

Джерело: Народна Правда