Продавав військові таємниці: в Україні затримали топ-чиновника

Своїми діями він завдав шкоди суверенітету, територіальній цілісності, обороноздатності і державній безпекі України

Продавав військові таємниці: в Україні затримали топ-чиновника
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Стало відомо ім’я викритого СБУ топ-чиновника категорії “А”, який продав секретні документи про дії Міноборони на сході України, в морях і Керченській протоці.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook радника начальника Головного управління поліції в Одеській області Руслана Форостяка – це держсекретар Мінінфраструктури Андрій Галущак.

“Своїми діями державний секретар Галущак завдав шкоди суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності та державній безпекі України”, – пише він.

Служба безпеки України викрила держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, який надіслав невідомо кому секретні…

Gepostet von Ruslan Forostyak am Donnerstag, 2. April 2020

Нагадаємо, Андрій Галущак був призначений на посаду державного секретаря Міністерства інфраструктури в кінці 2016 року. Його рекомендувала Комісія з питань вищого корпусу держслужби.

Свого часу блогер Сергій Наумович заявляв, що “незважаючи на високі посади і впливових покровителів, згідно декларації, держсекретар Мінінфраструктури Андрій Галущак не має навіть машини, подібні декларації повинні стати приводом для ретельного розслідування з боку Національного агентства з питань запобігання корупції”.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у грудні 2019 року 18 з 76 членів уряду отримали зарплати, які перевищили 200 тис. грн, серед них і держсекретар інфраструктури Андрій Галущак – 236 863 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські хакери влаштували «полювання» на об’єкти української інфраструктури. Національний центр кібербезпеки Великобританії повідомляє, що в атаці на «Міжнародний аеропорт «Одеса» і також київський метрополітен брали участь фахівці ГРУ Росії.

Джерело: Народна Правда