Пиво Corona припиняють випускати через коронавірус

В Мексиці зафіксовано 1 510 випадків зараження коронавірусом COVID-19, 50 пацієнтів померли, 633 одужали

Пиво Corona припиняють випускати через коронавірус
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Мексиканська пивоварна компанія Grupo Modelo оголосила, що тимчасово припиняє варити відоме пиво Corona.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Daily Mail.

Loading...

Відомо, що уряд зарахував її до підприємств, діяльність яких не є суттєвою для економіки і повинна бути зупинена на час карантинних заходів.

Grupo Modelo в свою чергу вже почала скорочувати обсяги виробництва і до неділі 5 квітня його зупинить.

“Якщо федеральний уряд вважатиме за потрібне дати уточнення і підтвердить, що пиво все ж є сільгосппродукцією, ми готові застосувати план, за яким 75% штату працюватиме з дому, але при цьому можна буде забезпечити поставки пива”, — йдеться в заяві компанії.

Компанія розраховує зберегти виробничі потужності при мінімальному можливому завантаженні, щоб потім їх можна було легко перезапустити.

Відзначимо, в Мексиці зафіксовано 1 510 випадків зараження коронавірусом COVID-19, 50 пацієнтів померли, 633 одужали. При цьому влада до 30 квітня обмежила роботу несуттєвих підприємств.

Додамо, сільське господарство і виробництво продуктів харчування в цілому в Мексиці вважаються основними видами діяльності.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль негайно звернувся до українців і оголосив про посилення карантинних заходів через коронавірус COVID-19. Одне з обмежень – забороняється пересуватися по вулицях більше 2 осіб, за винятком супроводу дітей.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...